LATINOSHOW

Unikátna exotická show plná temperamentu a energie!

ČO ZAŽIJETE?

Flexibilná veľkosť programu

Od 18 do 30 účinkujúcich

60 – 120 minút v celku alebo možnosť rozdeliť počas celého večera

Možnosť aktívneho zapájania publika – tanečné i rytmické animácie

Technické zabezpečenie, svetelná show

Exotická hudobno-tanečná show je fúziou orchestra brazílskej samby, kapely a dvoch tanečných skupín. 30 účinkujúcich na jednom pódiu vás strhne do víru neopakovateľnej atmosféry.

LATINOSHOW môže byť atraktívnym vyvrcholením aj vášho firemného eventu, mestských a obecných slávností, festivalov i osláv.

LATIN BAND

DOMINIKA TITKOVÁ & FRIENDS

Talentovaná mladá kapela vás prenesie do Kolumbie, Venezuely, Brazílie, Karibiku či Kuby. Pod vedením charizmatickej speváčky a saxofonistky predvádza táto 8–členná kapela jedinečné predstavenie plné kvalitnej hudby a originálnych aranžmánov.

Počas show divák zažije množstvo rôznorodých žánrov, od tradičnej kubánskej salsy, cez brazílsku sambu, merengue, africkú hudbu až po bachatu či reggaetton. No nielen to. Svoju vášeň pre latinsko-americké rytmy prenášajú aj do populárnych skladieb, kedy sa divák stáva svedkom neopakovateľných žánrových fúzií. A aj týmto spôsobom vedia zaujať i tých, ktorí sa s latinu nedostanú tak často.

BUBNOVÁ SHOW

CAMPANA BATUCADA

Nechajte sa strhnúť obrovskou dávkou energie, rytmov a atmosféry brazílskych ulíc! Campana Batucada – ako najväčší bubenícky orchester a Prvá škola samby na Slovensku ponúka nielen rytmické ale aj vizuálne umenie a nezabudnuteľný zážitok.

Interpretuje brazílsku Sambu, Batucada, Samba Reggae, Maracatu, Samba Afro spojené s moderným groovom, choreografiami hráčov a hudobné battle medzi sólistami.

Bubnovú show vedie jej zakladateľ Igor „Prezidente“ Holka, ktorý sa umeniu rytmov učil u najväčších majstrov v Afrike, Brazílii a Uruguaji a autenticky vnáša kus tohto sveta aj k nám. Campana Batucada účinkovala aj na veľkých európskych festivaloch samby v Barcelone, Berlíne Salvadore da Bahia, Dubaji.

TANEČNICE BRAZÍLSKEJ SAMBY

BAILADORA DANCE GROUP

Vojdite do pestrofarebného sveta ohnivých tancov s tanečnou show Bailadora Dance Group. Pôvabne tancujúce dievčatá tancujúce všetky štýly latina sú známe z TV projektov ako Let’s dance, Slovensko má talent, Talentmánia či Miss Universe.

Exotické choreografie a originálne veľkolepé kostýmy sú ich neoddeliteľnou súčasťou. Tanečná skupina je organizátorom pravidelného festivalu Fiesta de la Bailadora, ktorý má za sebou už 10. výročie. Vyše 1000 kostýmov, 100 choreografií, 50 tanečníc a nezmerateľná dávka vášne a energie – veľkou častou týchto skúseností obohacujú aj LATINOSHOW!

ŠPECIÁLNY HOSŤ Z VENEZUELY

LEE SANDOVAL PEREZ

Charizmatický tanečník a lektor latinsko-amerických tancov napĺňa show obrovskou energiou, entuziazmom a vášňou. Detailne pripravené choreografie a sólové improvizácie vás presvedčia o tom, že horúce rytmy má v krvi a vnáša do nich kus venezuelskej tradície i moderných prvkov.

Reaguje na dav, mnohokrát spontánne zapája publikum do show a na tvári miesta vytvára neopakovateľnú atmosféru. Latinoshow sa tak stáva zážitkom, ktorého súčasťou sa stávajú aj samotní diváci.

TANEČNÁ SKUPINA

LA GUIRI

Guiri – slovo španielskeho pôvodu, ktoré sa dá voľne preložiť ako „turista“. Inak povedané človek bezstarostný, usmievavý, nezaoberajúci sa príliš zajtrajškom, sústrediaci sa na „tu a teraz“.

Guiri objavuje nové miesta, veci, ľudí a tak trochu sám seba a svoje možnosti. Podobne ako tanečník! Pohyb mu prináša slobodu, radosť, nové priateľstvá, pomáha sústrediť sa na čaro prítomného okamihu, objavovať a rozvíjať svoju osobnosť.

Radosť z pohybu vnáša táto tanečná skupina do každej svojej  choreografie.

FLEXIBILNÁ VEĽKOSŤ

Na menšie pódia i na tie obrovské!

Flexibilita programu je veľká. V ponuke máme 60 alebo 120 minútovú show, vhodnú na festivaly a koncerty.

Alebo je možné program rozdeliť na jednotlivé fragmenty a naplniť nimi celý večer. Radi Vám vypracujeme konkrétny návrh. Počas večera zažijú vaši hostia veľkolepú otváraciu hudobno-tanečnú show, neskôr pútavé exotické choreografie a tanečné workshopy latino pohybov či brazílskych rytmov. A v priebehu noci ich zapojíme do víru zábavy tanečnými hitmi kvalitne prevedenými našou kapelou.

  • 16 až 30 účinkujúcich
  • 60 min. alebo 120 min. LATINOSHOW
  • Možnosť rozdeliť show do viac vstupov a naplniť ňou celovečerný program
  • Potrebný priestor max 10×10, min. 6×8