S Dominikou a jej skupinou sme pripravili už pár skvelých akcií a vždy to bola úžasná „jazda“ :-). Či už organizujete letné párty, teambuildingy, športové hry alebo vianočné večierky, vždy sa dokážu úžasne nastaviť na zvolenú tému, publikum, náladu… U Dominiky je spoľahnutie, že rozprúdia za každých okolností tú správnu atmosféru , roztancujú doslova celé osadenstvo a vedia vytvoriť originálnu, pohodovú náladu. Čokoľvek sme vymysleli tematicky, vždy sme vedeli, že na celý večer ani nepotrebujeme ďalší program :-)…Na ich  spoločné live vystúpenia máme doteraz skvelé spomienky, jednoducho vždy perfektne pripravená párty so všetkým, čo poteší snáď každého!

Mario OlachRegionálny riaditeľ PSS, a.s.

Boli ste úžasní! Nad moje, a aj iných očakávania. Pretancovala som celú noc. Ďakujem, že ste sa nám postarali o super latino párty!!!

Norika MajidiOrganizátorka "Horúce Tatry"

Milá Dominika, boli ste úžasní, perfektní, top a určite vás budeme chcieť aj na iné podujatia…nemalo to chybu, roztancovali ste celé námestie. Som šťastná, že sme vás oslovili.

Zuzana Chrenková SrncováOrganizátorka podujatia

Milá Dominika, ďakujem Vám za príjemné slová a za Vašu spoluprácu, ktorá bola úžasná. Vďaka Vášmu perfektnému programu bola v ten večer krásna atmosféra a pohoda medzi účastníkmi o ktorej sa ešte dlho rozprávalo.

Viera SlabejováOrganizátorka eventu

Vaše vystúpenie bolo veľkým obohatením podujatia. Takýto program sme ešte nemali! Verím, že sa ešte uvidíme a želám veľa, veľa úspechov.

Andrea TakáčováOrganizátorka Košických slávností vína

Kdekoľvek táto kapela hrala, bola vynikajúca atmosféra a zábava. Ak by som poriadala ples určite by boli súčasťou programu. Na mojom koncerte patrilo ich vystúpenie k vrcholným číslam programu.

Eva PavlíkováHerečka

Dominika, veľmi pekne ďakujeme za všetkých hostí za úžasnú atmosféru, ktorú ste nám na svadbe v Bernolákove vyčarovali! Boli ste skvelí, pozitívni a toto ste šírili všade okolo seba, super sme si s vami hopli 🙂 Ešte raz veľká vďaka a držíme vám všetkým palce!

Zdenka HunadyNevesta

Milá Dominika, v mene svadobných rodičov sa chcem tebe, celej tvojej kapele aj všetkým hudobným hosťom, veľmi, veľmi pekne poďakovať za neskutočnú zábavu, ktorou ste svadobnú hostinu našich detí urobili nezabudnuteľnou, úúúúžasnou . Ďakujeme z celého srdiečka.

Janka RybárováSvadobná mama