FESTIVALY

Hľadáte program na mestské slávnosti či festival? Ponúkame vám jedinečný umelecký zážitok, temperament a energiu!

VYBERTE SI

LATINOSHOW

Tematický koncert

Koncert spojený s tanečnou party alebo tanečnými workshopmi

Príprava špeciálneho programu na vaše výročie

Flexibilná veľkosť programu

Flexibilné trvanie programu

Technické zabezpečenie

Ponúkame vám viaceré možnosti a typy programov na menšie i veľké pódiá. Mestské slávnosti, jarmoky, dni obce, mestské či obecné festivaly, hudobné festivaly, oslavy a výročia – na každom vytvoríme jedinečnú atmosféru.

LATINOSHOW

Unikátna exotická show plná temperamentu a energie!

Exotická hudobno-tanečná show je fúziou orchestra brazílskej samby, kapely a dvoch tanečných skupín. 30 účinkujúcich na jednom pódiu vás strhne do víru neopakovateľnej atmosféry.

LATINOSHOW môže byť atraktívnym vyvrcholením aj vášho firemného eventu, mestských a obecných slávností, festivalov i osláv.

Viac info o účinkujúcich nájdete v ponuke LATINOSHOW.

  • Flexibilná veľkosť programu
  • Od 18 do 30 účinkujúcich
  • 60 – 120 minút v celku alebo možnosť rozdeliť počas celého večera
  • Možnosť aktívneho zapájania publika – tanečné i rytmické animácie
  • Technické zabezpečenie, svetelná show

TEMATICKÝ KONCERT

Atmosféra, emócie a kvalita!

Vyberte si koncert v trvaní 60 min alebo 90 min. z troch tém: LATINO, OLDIES alebo NAJKRAJŠIE CELOSVETOVÉ SKLADBY O ĽUDSKOSTI BEZ OHĽADU NA ŽÁNER.

Nechajte sa očariť autentickým prevedením každého žánru, obrovskou dávkou  energie či tanečnými kreáciami kapely.

Originálny výber repertoáru a fenomenálne hudobné umenie vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru. Nechajte sa nami uniesť do rôznych kútov sveta a vychutnajte si skladby až v 9-tich rôznych jazykoch. Rôznorodosť, sviežosť, hlboký umelecký zážitok a čarovná atmosféra sú našimi kľúčovými slovami.

Spolupracujeme s tanečnou skupinou, ktorá môže naše vystúpenie dopĺňať o vizuálny zážitok pútavými kostýmami a choreografiami.

Radi zapájame do programu aj publikum. Vystúpenie obohacujeme o originálne interakcie. Sú súčasťou našich tanečných setov a sú spontánne a nenútené, pretože sa riadime náladou a chuťou publika.

  • 8-členná kapela
  • možnosť doplniť hudobný program choreografiami tanečnej skupiny
  • 60 / 90 min. program
  • tematický koncert

ŠPECIÁLNY PROGRAM

Naplánujte si s nami program na mieru

Potrebujete vymyslieť špeciálny program, ktorý zachytí konkrétnu tému, históriu mesta, obce či metaforicky zobrazí ideu, myšlienku?

Po spoločnej konzultácií vám vieme pripraviť umelecký návrh, ktorý môže zahŕňať aj iné prvky okrem hudby a tanca. V spolupráci s ďalšími artistami vám vieme pripraviť umeleckú fúziu so špeciálnymi efektami našitými na mieru podľa vašich predstáv.