VLASTNÁ TVORBA

Vypočujte si skladby z dielne Dominiky Titkovej & Friends!

NOVINKY

Dominika Titková & Marián Čekovský VIDEO Zastavme to včas

Zastavme to včas

#pesnickanadialku

Dojímavý duet spája muzikantov z celého Slovenska a nesie silné posolstvo. Pesnička Zastavme to včas vyzýva ľudí, aby sa spojili, aby boli k sebe ľudskí a nemysleli iba na seba. Pretože to je jediný spôsob ako sa nad ťažkými situáciami, ako je aj táto, dá vyhrať.

Skladbu Zastavme to včas a celú myšlienku stvorila slovenská speváčka a saxofonistka Dominika Titková. Do výzvy sa zapojili aj známi umelci – Marián ČekovskýMartin ValihoraOskar RózsaMilo SuchomelPeter LipaJuraj HrčkaRichard Vrablec a ďalší. Skladba má už teraz mnoho verzií a mnohé sú naozaj netradičné. Drum and bass, hovorené slovo či orchestrálny aranžmán očaria poslucháčov a dokazujú, že keď sa spájajú ľudia a tvoria spolu, vznikajú krásne veci, ktoré dokážu pohladiť dušu i srdce.

Pesnička na diaľku je projekt, ktorý spája muzikantov z celého Slovenska. V priebehu mesiaca sa do výzvy zapojilo už vyše 50 umelcov a vzniklo niekoľko verzií dojímavej skladby so silným posolstvom. Jej „vzhľad“ majú v rukách práve umelci, ktorí sa do nej zapoja.