Tento rok to bolo naozaj ako na húsenkovej dráhe. Keď sa mohlo stretávať, využili sme každý jeden moment, aby sme vás potešili hudbou i tancom. A keď sa nemohlo stretávať, tak sme tvorili, plánovali a vymýšľali nové projekty, aby umenie žilo i naďalej. Tento rok sme stihli aspoň zopár tančiarní!

V lete to boli latino a swingové tančiarne vo Zvolene, kde sa diváci rozhodli tancovať aj napriek letnej dažďovej prehánke. No, túžba tancovať bola väčšia ako  ostať v suchu. Ďakujeme!

V Nitre sme mali, ako obvykle, silnú základňu milovníkov latinsko-amerických tancov a teší nás, že na exteriérovej terase Music a Cafe ste tancovali s plným nasadením. Koncerty pre „domácich“ majú aj pre nás špecifickú atmosféru, pretože väčšinou poznáme všetkých, ktorí nás sprevádzate koncertami a tančiarňami! Ďakujeme.

Latino tančiareň v Žiline na strešnej terase mala úžasnú atmosféru. Viac ako 50 párov salserosov, ktorí sa latino tancom venujú už dlhé roky, otriasli základmi celej terasy 🙂 Workshopy merengue, salsay, samby a bachaty v podaní profi lektorov nenechali jedno čelo suché 🙂 Hrať pre vás bolo obrovským potešením pre každého jedného nášho člena.

A poslednú tančiareň, ktorú sme v roku 2020 stihli pred uzavretím klubov, bola tančiareň v Nitriansom klube, kde sme prevetrali vaše tanečné i hudobné vedomosti zo 60tych až 80tych rokov. Spoločne s tanečnou skupinou sme si zopakovali najznámejšie skladby tohto obdobia – nielen po hudobnej ale aj tanečnej stránke. Musíme sa priznať, že nastavený dresscode retro outfitov ste dodržali excelentne 🙂